Yaşam

Türk elektronik müziğinin iki devi Bursa Suare’de buluşuyor!

BURSA (İGFA) –Türk elektronik müziğinin sevilen isimleri Mahmut Orhan ve Sezer Uysal, 10 Haziran Cumartesi günü Bursa Suare’nin 1400 metrekarelik kapalı alanında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Ultra Music’ten “Feel”, “6Days” ve en son “Redemption” gibi hit şarkılarıyla dünya çapında bilinirliğini artıran ve uluslararası platformlarda Türkiye’yi başarıyla temsil eden Mahmut Orhan, İbiza’dan Japonya’ya kadar birçok ülkede sahne aldı. . Elektronik müziğin vazgeçilmez taşlarından biri olan Sezer Uysal, muhteşem performanslarıyla dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Özgün müzik tarzlarıyla dikkat çeken Mahmut Orhan ve Sezer Uysal, Bursa Suare’nin muhteşem akustiği ve büyüleyici atmosferinde canlı performanslarıyla elektronik müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Bu muhteşem elektronik müzik festivali için hemen biletinizi alabilirsiniz. 10 Haziran’da Bursa Suare sahnesinde Mahmut Orhan ve Sezer Uysal’ın unutulmaz performansını kaçırmamak için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

menteseajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu