Yaşam

DocuBox HD Ekranlarda Yolculuğunuzun Rotasını Siz Belirleyin!

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde HD kalitesinde izleme deneyimi sunan belgesel kanalı DocuBox HD, birbirinden ilginç prodüksiyonlarıyla muhteşem deneyimlerin kapılarını aralıyor. Yeryüzündeki cennet okyanus kıyısındaki adalar, tarihin gizemli derinlikleri ya da suç işleyen bir toplumun kalbi. Temmuz ayının son haftasında DocuBox HD ekranlarında birbirinden farklı belgeseller ile gitmek istediğiniz gezinin rotasını belirleyin.

Hawaii – Beachboys On Patrol (Hawaii – Beachboys On Patrol) 26 Temmuz Çarşamba, 10:00

Birçok kişi için yeryüzünde bir cennet Hawaii takımadaları, özel korumaya ihtiyaç duyan gerçek bir mücevherdir ve *360° GEO Raporu, bu cenneti koruyanların hikayesini ekrana getirir. Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı yetkilileri ve polis her gün Hawaii’nin tüm adalarını dolaşarak dağların zirvelerinden Pasifik Okyanusu’nun derinliklerine kadar uzanan bir alanda devriye geziyor.

Tarihte Yolculuk: Beliz (Tarihte Yolculuk – Belize) 27 Temmuz Perşembe 19:30

Belize-İnanılmaz! Orta Amerika’daki bu Maya gezisinde, önce Lamanai’deki antik yüksek tapınağın merdivenlerini tırmanıyoruz, ardından ana turistik yer olan Belize City’de bir tür şehir yapıyoruz. Belize Şehri Tarih Müzesi’nde Belize’nin kolonyal kökenlerini öğreniyor ve güzel Mavi Delik’e dalıyoruz.

Karanlıkta 29 Temmuz Cumartesi 20:00

Batı Afrika’nın en büyük hapishanesi olan Abidjan’ın karanlık kalbine giriyoruz. Banco ormanının sınırında tenha bir noktada yer alan bu hapishane 1.500 kişilik kapasiteye sahip ama burada 5.000 kişi hapsedilmiş durumda. Burada mahkumların yardımıyla oldukça istikrarlı bir yaşam düzeni kurulmuştur.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu