Haber

Supertotobet

Supertotobet para çekme işlemleri konusunda, basit ve uyulması gereken kurallar doğrultusunda hareket etmektedir. Hızlı ve güvenli işlem mantığının devrede olması nedeni ile üyelerin karşısına bu tip kurallar çıkarılmıştır.

Öncelikli olarak siteye üye olmanız, üye olduktan sonra site hesaplarında kullanmak üzere, en az 1 defa para yatırmanız gerekecektir. Yatırmış olduğunuz paranın tamamını, site içerisindeki seçeneklerin herhangi bir tanesinde kullanmanız gerekmektedir.

Para çekim işleminde yukarıda bahsedilmiş 3 yöntemden bir tanesini kullanmanız, çekim talimatı vermeden önce kullanacağınız hesapların size ait olmasını sağlamanız gerekecektir.

Çekim işlemini yapmadan önce, hesabınızda bir promosyon bulunuyor ise, çevrim işlemini gerçekleştirmenizde bilinmesi gereken önemli bir kuraldır. Limit anlayışına mutlaka dikkat etmeli, limit altında ya da üstünde para çekme talimatı vermemelisiniz. Supertotobet ödeme yapıyor mu konusunda hiçbir olumsuzluk bulunmuyordur.

Supertotobet Ödeme Limitleri

Supertotobet giriş Ödeme işlemleri konusunda, tercih etme hakkına sahip olduğunuz 3 seçenek için de, kendi içerisinde farklı para çekme limitleri belirlenmiştir. Supertotobet ödeme sorunları ile karşılaşmadan, yukarıda belirtilen kurallar ve limitler dahilinde işlem yapabileceğiniz sitelerden bir tanesidir.

 Banka havalesinde en az 100 Türk Lirası değerinde çekim işlemi yapma şansı sizlere tanınmıştır. Üst sınır konusunda, banka havalesi yönteminde bir tanımlama yapılmamış, açık bir ifade bırakılmış ve işlem yoğunluğuna bağlı olarak limit ayarlanmaktadır şeklinde bir ifade kullanılmıştır.

PTT havale seçeneğini tercih ederseniz, en az 100 Türk lirası, en fazla 5.000 Türk lirası para çekme hakkınız bulunacaktır. Bu yöntemin kullanılması esnasında, 15.000 Türk lirası gün içerisinde para çekim hakkı sizlere tanınmıştır. Web nakit yöntemini kullanan üyeler, en az 100 ve en fazla 3.000 lira para çekme hakkına sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu